Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Калуській стоматологічній поліклініці проводять протезування захисникам

Новини

Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради увійшла у п’ятірку медичних закладів області, котрі проводять безплатне протезування зубів. Послугу можуть отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, військовослужбовці.

Про це повідомляє Калуська міська рада.

Міністерство охорони здоров’я України спільно з Національною службою здоров’я України запустили пілотний проєкт «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України». В Івано-Франківській області на цей пакет законтрактувалися п’ять медзакладів, серед яких і стоматологічна поліклініка Калуської міської ради.

Щоб отримати безплатне протезування, потрібно звернутись до стоматологічної поліклініки Калуської міської ради, що знаходиться на вулиці Грушевського 88а, заповнити відповідну заяву та мати з собою такі документи: паспорт громадянина України, облікова картка платника податків; посвідчення (учасника бойових дій / особи з інвалідністю внаслідок війни / посвідчення учасника війни та/або військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу).

Гранична сума, яку профінансує держава на зубопротезування одного пацієнта, становить 14 984 гривень.

В Калуській громаді також діє міська програма зубопротезування, якою можуть скористатися учасники бойових дій, інваліди війни, учасники АТО та ООС. Розмір пільги – до 10 тис. гривень на одного пацієнта на рік на зубопротезування.

«Варто зауважити, що пілотний проєкт від держави не покриває витрати на лікування зубів, які планують протезувати», – наголошує директор стоматполіклініки Олег Шкляр.

Водночас таку медичну допомогу мешканці Калуської громади можуть отримати в рамках пільги, яку надають з бюджету Калуської громади за місцевою програмою.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua