Онлайн TV FM радіо FM пауза

Цьогоріч за кошти обласного бюджету буде підтримано 36 видавничих проєктів

Новини

Відбулося підсумкове засідання експертної ради з питань книговидання. На ньому розглянули питання, які видавничі проєкти, запропоновані на конкурс із визначення переліку книжкових видань для випуску або закупівлі коштом обласного бюджету, будуть визначені переможцями.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Шляхом таємного голосування було встановлено межу прохідності для книжкових проєктів, поданих на конкурс. Відтак експертна рада визначила рейтинг книжкових видань-конкурсних пропозицій 2024 року за тематичними напрямками «Художня література сучасності», «Художня класична література, «Історико-патріотична література. Краєзнавство», «Видання для дітей та юнацтва», «Мистецтво. Образотворчі видання» із врахуванням фінансового ресурсу, передбаченого календарним планом заходів на 2024 рік регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2022-2026 роки.

Експертна рада під час голосування за видавничі проєкти також враховувала, що 2024 рік на Прикарпатті проголошено роком Легіону Українських Січових Стрільців.

За результатами голосування переможцями конкурсу стали 36 видань.

Інформацію про переможців конкурсу задля вільного ознайомлення громадськості впродовж трьох робочих днів буде оприлюднено на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації у рубриці «Книговидання» (меню «Діяльність»).

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua