Онлайн TV FM радіо FM пауза

Триває розслідування привласнення росією понад 1700 тонн української агропродукції

Новини

З початку повномасштабного вторгнення росія вкрала і знищила українського зерна та іншої агропродукції на мільярди доларів.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними Офісу Генпрокурора, йдеться про понад 1700 тонн агропродукції, незаконно вивезеної з окупованих територій. Ще одним злочином є руйнування та знищення сільськогосподарської інфраструктури внаслідок обстрілів та бойових дій.

Вкрадену продукцію росія систематично вивозить за кордон і продає покупцям на світовому ринку.

При тому походження зерна та іншої агропродукції приховується. Під час Української зернової конференції, що відбулась у Києві, заступник Генерального прокурора Дмитро Вербицький повідомив, що українські прокурори вже отримали накази на арешт понад 20 суден, направили запити на взаємну правову допомогу та скерували до суду 20 обвинувальних актів.

Однак розслідування суттєво ускладнюється тим, що росія приховує українське походження агропродукції, а необхідні документи та свідки перебувають на окупованих територіях або у самій росії.

Тому Офіс Генерального прокурора закликає міжнародних партнерів, агротрейдерів та громадські організації допомагати у відстеженні міжнародного потоку вкраденої української агропродукції та фінансування цих незаконних продажів.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua