Онлайн TV FM радіо FM пауза

Синоптикиня спрогнозувала потепління в Україні

Новини

Антициклон Vesna поступово витісняє дощі з території України.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

Завтра, 21-го травня, у більшості областей опади малоймовірні, лише подекуди на заході, а також на Вінниччині та Одещині можуть пройти локальні грозові дощі. У суботу в Україні світитиме сонце. Температура повітря у п’ятницю буде помірною, протягом дня +15°…+21°, на південному сході України +20°…+24°.

Субота подарує українцям сонячну та порівняно теплу погоду. У неділю, 23 травня, на заході, півночі та в центральній частині України, окрім Дніпропетровщини, черговий атмосферний фронт зумовить дощі з грозами та поривчастий вітер. На півдні та сході неділя буде, як влітку – сонце та +23°…+29°.

Як повідомляло РАІ, в Івано-Франківську відбувся інформаційний захід, присвячений безпечному туризму в горах та покращенню роботи рятівників на високогір’ї. А саме – завдяки закупленому обладнанню та створенню Міжнародного навчального центру для рятівників у рамках проєкту програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру (PIMReC)».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua