Онлайн TV FM радіо FM пауза

Новинки мобільних технологій показали на Mobile World Congress. Відео

Світ

Окуляри доповненої реальності, голограма та аксесуар для смартфона з клавіатурою в стилі ретро. Ці та багато інших новинок у світі гаджетів показали на виставці Mobile World Congress у Барселоні. Захід відвідає приблизно 100 тисяч осіб.

На виставці Mobile World Congress у Барселоні стартапи показують новітні гаджети. Німецька компанія пропонує оптичні рішення для окулярів доповненої реальності.

«По суті, наш бізнес — це виробництво розумних окулярів, які люди носять щодня. Отже, ми додаємо до звичайних окулярів віртуальне зображення, яке ніби ширяє в повітрі», – розповідає Френк Каруц, представник німецької технологічної компанії.

Нідерландська фірма показує, як її розробка створює реалістичні голограми для конференц-залів і готелів. Пристрій має 86-дюймовий прозорий РК-екран 4K для реалістичної голографічної проєкції натуральної величини. Заекранне світло створює ілюзію 3D-проєкції чи голограми. За допомогою цієї технології можна показувати виступи та проводити прямі трансляції.

«Як ви знаєте, 90 відсотків спілкування — це мова тіла. А під час групових зустрічей ви бачите лише цю частину. Тож, щоб донести думку, вам бракує дуже великої та важливої частини тіла. Отже, тепер ви можете повноцінно з кимось поговорити, бачачи його в натуральну величину», – зазначає Джуррієн Споельстра, представник фірми розробника голографічних технологій.

А цей аксесуар додає клавіатуру до мобільного телефона із сенсорним екраном.

«Ми багато від чого відмовилися, утративши ці кнопки. Віртуальна клавіатура тепер покриває 40 відсотків площі екрана. Тобто, коли ви спілкуєтеся або обмінюєтеся повідомленнями, ви не можете бачити всієї розмови», – наголошує Майкл Фішер, співрозробник аксесуара для смартфонів.

Інший нідерландський стартап виводить на ринок найменший у світі спектральний сенсорний модуль NIR для аналізу матеріалів. Запатентована технологія мініатюрних фотонних спектральних чипів забезпечує ту саму точність, що й за лабораторного аналізу. Пристрій допомагає проаналізувати властивості продукту в режимі реального часу. Його вже використовує нідерландська поліція, щоб виявляти заборонені речовини.

Mobile World Congress проходить щороку в лютому.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua