Чи має хлопчик “зіркову хворобу” та як поводять його батьки, дізнавалися журналісти видання Znaj.ua.
Герцоги Кембриджські Вільям та Кейт Міддлтон виховують трьох дітей — Джорджа, Шарлотту та Луї. Найстарша дитина сімейства, 5-річний Джордж, вже ходить у перший клас. Батьки його однокласників розповіли, він поводиться в школі.
Джордж почав відвідувати школу у 2017 році. Правнук королеви Єлизавети вчиться в престижній приватній лондонській школі Thomas’s Battersea. Навчання у ній коштує 20 тисяч фунтів на рік (майже 26 тисяч доларів). За словами батьків дітей, які також навчаються у цій школі, Джордж поводиться абсолютно нормально, без будь-якої “зірковості”, нічим не відрізняється від інших малюків його віку і виразно відчуває себе щасливим.
“Він дуже популярний, у нього багато друзів. І нікого особливо не турбує, хто він такий … Вільям або Кейт підвозять його в школу. Вони завжди поводяться дуже приязно”, – розповідають батьки.
Окрім того, батьки школярів розповіли, що батько Джорджа принц Вільям завжди любить поспілкуватися з іншими.
“Вільям особливо любить поговорити з іншими батьками. Після того, як він підкине Джорджа в школу, він тренується з деякими матусями в фітнес-клубі “Harbour Club”. Він дуже говіркий і приємний в спілкуванні”, – поділилися враженнями інші батьки.
Вони також говорять, що в школу Джорджу дали прізвисько PG (Prince George). У зв’язку з чим Кейт і Вільям іноді жартома звуть сина PG Tips – за назвою марки чаю в Великобританії.
Варто зазначити, що принцеса Шарлотта, як очікують, теж піде в школу Thomas’s Battersea вже у вересі цього року. У травні дівчинці виповнюється чотири роки. За британськими правилами, в цьому віці діти вже йдуть в підготовчий клас.
Нагадаємо, Меган Маркл зробила жорстку заяву про свого первістка: йде по стопах Єлизавети.
Також багато цікавого про життя королівської родини, інших знеменитостей, та й загалом безліч новин Ви знайдете на сайті Daily Mail; якщо при цьому виникнуть якісь пиптання з англійської мови, звертайтесь на адресу головного в нашій країні сайту з вивчення мови.