Онлайн TV FM радіо FM пауза

Болехів потребує відділку поліції

Сьогодні, 5 березня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади, пише ГК.

Першим питанням було створення відділу поліції в місті Болехові, оскільки як такого його немає.

Доповідав депутат обласної ради Андрій Романюк, який розповів про те, що через відсутність відділення поліції, в місті є певні проблеми з порядком.

«Деякі заяви просто не реєструються, тому що людям потрібно звертатись в Долинське відділення», – заявив обласний депутат

У відповідь на депутатський запит, представник Національної поліції в Івано-Франківській області, що у відповідності до  реформи правоохоронної систему в Україні, на даний час не є можливим утворення відділення поліції в місті Болехові, оскільки в області можуть функціонувати тільки шість відділів та 10 відділків, відповідно до штатного розпису.

Комісія постановила підтримати звернення ГУ НП  в Івано-Франківській області, а також направити до обласної ради урахувати потреби у відділку поліції в місті Болехові при створенні штаного розпису працівників поліції на наступний рік.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua