Онлайн TV FM радіо FM пауза

Стартував збір заявок на участь у конкурсі івано-франківських підприємців

Новини

Онлайн-медіа MC.today спільно із програмою КУБ («Країна успішного бізнесу») від «ПриватБанку» та компанією Mastercard Україна запускають конкурс «Топ відважних підприємців: Івано-Франківськ».

Почався збір заявок на участь у конкурсі «Топ відважних підприємців: Івано-Франківськ». Подати заявку може кожен підприємець, у якого є чинний бізнес, зареєстрований в Івано-Франківській області.

Заповнити анкету на участь можна до 14 грудня 2021 року  за посиланням https://specials.mc.today/ivano-frankivsk

Навіщо вам брати участь у проєкті:

 • Розповісти про себе всій Україні. Про ваш бізнес прочитає не менше ніж 50 000 людей.
 • Знайти партнерів, клієнтів та інвесторів для бізнесу.
 • Познайомитися з топовими підприємцями Івано-Франківська.

Про переможця MC.today напише повну історію, також переможець і фіналісти отримають гранти на навчання від Бізнес-школи КРОК:

У журі конкурсу «Топ відважних підприємців: Івано-Франківськ»:

 1. Юрій Филюк, ініціатор і генеральний директор проєкту Промприлад.Реновація, співзасновник платформи «Тепле Місто».
 2. Марина Авдєєва, підприємниця, співвласниця СК «Арсенал Страхування».
 3. Оксана Середюк, співвласниця мережі ресторанів Mafia, Casta, Georgia, BAO і NĂM.
 4. Наталія Карпенчук-Конопатська, президентка Жіночої ділової палати України.
 5. Олександр Магунь, засновник і президент West Ukrainian Business Club, співзасновник West Ukrainian Business School і Core Business Club.
 6. Роман Бабицький, засновник інвестиційної компанії Babitskyi Investment, голова Ради з питань іноземних інвестицій та економічного розвитку України.
 7. Дмитро Томчук, засновник інвестиційного фонду FISON.
 8. Євген Заіграєв, керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами у «ПриватБанку».
 9. Анна Онищенко, віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.

З 08 лютого 2022 року на сайті MC.today стартує народне голосування за 50 учасників, вибраних редакцією. Фіналістів конкурсу визначать на основі результатів читацького голосування, оцінок журі й оцінок редакції.

Переможця організатори оголосять до 30 березня 2022 року.

Інформаційні партнери конкурсу: ЕВА (Європейська Бізнес Асоціація),  бізнес-спільнота Board, Young Business Club, спільнота власників і перших осіб бізнесу West Ukrainian Business Club, бізнес-школа West Ukrainian Business School, бізнес-клуб для молодих підприємців Core Business Club, Жіноча ділова палата України, бізнес-клуб КМБ, Національна платформа МСБ, Асоціація представників малого і середнього бізнесу, агенція новин Galka.if.ua, телерадіокомпанія «РАІ», агенція новин «Правда.if.ua».

Довідка

Конкурс «Топ відважних підприємців: Івано-Франківськ» проводиться в межах проєкту «Відважні українські підприємці». 2019 року «ПриватБанк» та MC.today запустили серію конкурсів «Відважні українські підприємці», щоб підтримати сміливих і таких, що надихають, підприємців з регіонів. 

 • З липня 2019 року пройшли конкурси для Львова, Харкова, Одеси, Дніпра та Києва.
 • Статті проєкту прочитали понад 400 000 осіб.
 • Заявки на участь подали 800 осіб.
 • Охоплення в кожного із проєктів – 1 млн.

Онлайн-медіа MC.today – видання для тих, хто створює, для активних, вдумливих людей про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. На сайті понад 1 500 000 переглядів на місяць.

КУБ від «ПриватБанку» – національна програма розвитку підприємництва і створення нових робочих місць у малому та середньому бізнесі. Це екосистема для бізнесу, яка задовольняє відразу кілька потреб і надає реальну підтримку підприємцям. У межах програми з початку 2021 року 19 565 проєктів були профінансовані на суму 3,27 млрд грн.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua