Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатські спортсмени відзначились на міжнародних змаганнях. Відео

Спорт

Відразу двоє вихованців Івано-Франківської ДЮСШ №2 відзначились на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, що відбувся у Румінії:

• Іванна Голіней стала чемпіонкою світу 🥇 у присіданні – 185 кг, жимі лежачи – 105 кг та тязі – 157,5 кг;
  • Дмитро Голіней здобув бронзу 🥉у присіданні – 372,5 кг та тязі – 325 кг.

Обох спортсменів тренує Василь Грицко.

Про заслуги прикрпатських спортсменів повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук. На чемпіонаті світу серед спортсменів з порушенням слуху зі спортивного орієнтування у Швеції вихованці Миколи Коченюка здобули такі нагороди:

• Володимир Федосеєнко виборов повний комплект: золото (естафета), срібло (біг на середню дистанцію) та бронзу (індивідуальний спринт);
  • Назар Левицький став чемпіоном в індивідуальному спринті, ще одне «золото»здобув у мікс естафеті та бронзову медаль – у бігу на довгу дистанцію.

Виступ збірної України з таеквон-до на чемпіонаті світу у Фінляндії став найуспішнішим за всю історію її участі у змаганнях такого рівня. Вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №1 під керівництвом головного тренера збірної України Олега Солов’я та заслуженої тренерки України Катерини Соловей повернулись з такими нагородами: