Онлайн TV FM радіо FM пауза

Спадщину краєзнавця Василя Нагірного передали музею історії Коломиї. Відео

Новини

В Музеї історії міста Коломиї відбувся вечір пам’яті “Спадщина Василя Нагірного в музейній вітальні”. Дружина покійного коломийського журналіста та краєзнавця Світлана Нагірна передала музею його колекцію великогабаритних експонатів, понад 550 книг, більше 300 історичних світлин, платівки, газети, журнали та матеріали з публікаціями про Коломию.

Директорка музею Уляна Мандрусяк радіє такому щедрому подарунку, переконана, що родина прийняла правильне рішення.

Колега покійного журналіста і краєзнавця Тамара Приходько зізнається, що працювати поряд із Василем Нагірним було одне задоволення. Багаторічний товариш і колега по перу Андрій Малащук каже, що ім’я Василя Нагірного має бути достойно поціновано у місті. А от Анатолій Осадчий перекладав роботи Василя Нагірного на німецьку мову. Каже, завжди цінував у своєму товариші патріотизм.

А от міський голова Богдан Станіславський зізнається, що і сам багато чого читав і почерпнув від Василя Нагірного. Радий, що тепер таку змогу матимуть і всі коломияни.

А яка ваша реакція?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua