Онлайн TV FM радіо FM пауза

Шлях воїна з позивним «Крим». Відео

Новини

10 років тому воїн з позивним «Крим» був змушений покинути рідну домівку – Крим, який окупували росіяни. А після початку повномасштабного вторгнення Микита без вагань став на захист Батьківщини, адже не хоче ще раз втратити свій дім, який вже облаштував в іншому місті.

10 років тому окупанти захопили його рідний Крим, а нині – він робить усе можливе, аби захистити Батьківщину. 24 лютого 2022 року Микита разом з друзями та батьком вступили до сил територіальної оборони. Розповідає, що в армії не служив, але стояти осторонь не міг.

«Колись у нас вже раз забрали домівку, тоді Крим перейшов вільно без єдиного пострілу, хоча це не дійсно так. А тепер, вже немає куди тікати, я хочу жити в своїй рідній Україні. Тому пішли воювати – я і батько»,- ділиться Микита «Крим», військовослужбовець 102-ї бригади Сил ТрО ЗСУ.

Два місяці повномасштабного вторгнення Микита перебував в Івано-Франківську. А вже у квітні – бригада виїхала у Дніпропетровську область. Ще за місяць – на Запорізький напрямок.

«Дуже дивно було коли ми приїхали в Дніпровську область, а ти в армії не був, ніколи не бачив як працює СЗВ, вперше чуєш звуки кулеметної черги»,- розповів військовослужбовець.

Та найважче на фронті, зізнається «Крим», не постійні обстріли, а хвилювання за побратимів та рідних, які чекають вдома.

Нині Микита – на території Прикарпаття – обороняє наше небо. Зізнається, що тут спокійніше, утім роботи теж достатньо. Найбільше «Крим» мріє про перемогу. Каже, дуже хоче, щоб Україну відбудували і його діти не пішли воювати.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua