Онлайн TV FM радіо FM пауза

СБУ повідомила про підозру псевдопрокурорці «генпрокуратури днр»

Новини

За даними СБУ, вона була учасницею катувань, незаконних позбавлень волі та незаконних засуджень українських та іноземних заручників. Йдеться про мешканку Донецька 1971 р.н., яка до початку російської агресії тривалий час працювала в прокуратурі Донецької області.

Після окупації міста російськими загарбниками фігурантка приєдналася до терористичної організації «днр» та вступила на службу до карального органу – т.зв. «генеральної прокуратури». У фейковій «прокуратурі» зрадниця обійняла посаду «начальника відділу підтримання державного обвинувачення» т.зв. «управління по нагляду за додержанням законів органами військового управління і органами виконавчої влади, що реалізують політику в сфері оборони».

Фігурантка брала безпосередню участь у зрежисованих терористами судилищах над полоненими та заручниками. При цьому жертв свавілля катували, утримували в нелюдських умовах, зокрема в тюрмі «Ізоляція», та за вигаданими звинуваченнями засуджували до тривалих термінів позбавлення волі.
Зокрема, фігурантка причетна до незаконного позбавлення волі та засудження мешканки Донецька так званим «військовим трибуналом на правах палати Верховного суду ДНР». За проукраїнську позицію терористи сфальсифікували щодо жінки обвинувачення в шпигунстві та засудили до 17 років тюрми. При цьому псевдопрокурорка особисто клопотала перед фейковим судом про незаконне позбавлення заручниці волі на 18 років.

За цей злочин фігурантці загрожує від 8 до 15 років ув’язнення. Розслідування проводиться за оперативного супроводу СБУ в Івано-Франківській області.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua