Онлайн TV FM радіо FM пауза

Рідкісний діамант і годинник у корпусі із сапфіру виставлять на аукціон у Нью-Йорку. Відео

Новини

«Райська троянда» — так називається цей рожевий діамант круглого огранювання. Своє ім’я він дістав на честь безумовного кохання. Камінь продадуть на аукціоні Christie’s в Нью-Йорку.

«Діаманти набувають рожевого кольору через зміни кристалічної решітки каменю. Тиск у мінералі зумовлює його колір. Є ризик пошкодити такий камінь під час огранювання», – розповідає Рахул Кадакая, працівник аукціонного будинку.

Діамант має чистий рожевий колір без домішок. Це велика рідкість. Камінь важить десять каратів. Він вправлений в кільце й обрамлений десятьма білими діамантами різної ваги. За виріб розраховують отримати від 9 до 12 мільйонів доларів.

А це лот іншого майбутнього аукціону. Годинник Richard Mille з турбійоном і прозорим корпусом із сапфірових пластин було випущено обмеженою серією з десяти екземплярів. Один із них тепер піде з молотка. Оцінна вартість — 3-5 мільйонів доларів.

На аукціон виставлять і годинник Patek Philippe, Rolex та інших відомих брендів. Christie’s також проводить онлайн-аукціон дизайнерських сумок від Hermes, Chanel, Dior та інших виробників.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua