Онлайн TV FM радіо FM пауза

Вуличні музики стали родзинкою святкування Дня міста у Франківську

9 травня у Івано-Франківську урочисто розпочали святкувати День міста. Жителям та гостям обласного центру пропонували концерт, відвідати Свято ковалів та купити що-небудь цікаве.

Але коли почало смеркати і франківчани, розігріті святом, гуляли центральними вулицями міста, на “стометрівку” прийшли вуличні музики. В очах присутніх людей горіли вогники і щастя. 

Варто зазначити, що танці під зорями сподобались не всім. До людей вийшли чоловік і жінка, які були, ймовірно, напідпитку. Вони обурювались, що під їхніми вікнами лунає музика, коли в Україні йдуть бойові дії. Жінка і чоловік назватися відмовились, проте пообіцяли написати “статтю цілу, таку, як треба і у “Галицький кореспондет“. Після цього вони сховались у під’їзді.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua