Головна Новини Прикарпаття Івано-Франківськ У приміщенні обласної філармонії відбувся благодійний концерт У приміщенні обласної філармонії відбувся благодійний концерт Поширити: Автор Юлія Март На читання 1 хв Опубліковано 16.10.2014 о 12:34 Напередодні свята Покрови у приміщенні обласної філармонії відбувся благодійний концерт за участю колективів міського центру дитячої та юнацької творчості під назвою «Так,я люблю Україну». Серед чисельної глядацької аудиторії були і наші журналісти. https://www.youtube.com/watch?v=Gc8MqG1Jogo