Онлайн TV FM радіо FM пауза

Птахи, тварини, плазуни та риби: в Івано-Франківську художниця розмальовує каміння. Відео

Новини

Франківська художниця Ірина Погрібна розмальовує каміння. У творчому доробку мисткині вже більше тисячі звірів та птахів.

Художниця Ірина Погрібна без мольберта не уявляє свого життя. Розповідає, почала малювати ще у дитинстві, а любов до творчості їй привила мама. Нині жінка працює у різних жанрах – вона малює таємничі міські дворики, янголи над містом і малюків.

Після переїзду до Івано-Франківська Ірина Погрібна почала розмальовувати каміння, які знаходила  у річках або на березі.

Перший розписаний камінець став совою, пригадує художниця. А нині у колекції Ірини – папужки, лисички, котики, змії та тисячі інших тварин, плазунів і птахів. Усе залежить від форми камінця, пояснює мисткиня.

Камінці Ірина не шліфує – це за неї робить ріка. Жінка їх лише висушує, а тоді розмальовує акриловими фарбами. А іноді, аби зрозуміти, хто живе у камінці, потрібен час.

А яка ваша реакція?
+1
5
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua