У рамках цього фестивалю 26 лютого в районному Палаці культури відбувся благодійний мистецький проект «Молодь за Україну». В концертній програмі взяли участь народний ансамбль танцю «Вербиченька» м. Бердянськ, хореографічні колективи районного Палацу культури «Пролісок» і «Покутянка».

48 учасників народного танцювального колективу «Вербиченька» разом з батьками та волонтерами прибули до м. Городенки, а це три вікові категорії, керівником якого є заслужений працівник культури України Галина Бедуха, балетмейстер Наталія Міщатіна.

Про це інформує прес-служба ІФ ОДА.

Танцівники вразили глядачів своїм майстерним виконанням танців та колоритними костюмами. Зазначимо, що заході взяли участь голова культурно-спортивної організації «Молодь за Україну», директор фестивалю Леоніла Жодік та голова громадської організації «Єврокультура» м. Харків Євгеній Новохатній.

За словами організаторів такі проекти є досить важливими, адже молодь виховується на українських традиціях. Разом із тим діти пізнають культуру нашої країни Також учасників проекту привітали заступник голови райдержадміністрації Олеся Личук, начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Галина Олінійчук, отець-декан Ігор Левицький та в.о. міського голови Любомир Музичка.