Онлайн TV FM радіо FM пауза

Село Яворів відзначили на Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2017»

11 вересня у Мінагрополітики відбулася церемонія нагородження переможців та фіналістів II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». Метою проекту є сприяння взаємодії малого і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризація життя у селі та нагадування про історико-культурну спадщину українського села, інформує прес-служба ІФ ОДА.

У заході взяли участь перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, представники експертної ради конкурсу, посольства Франції в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог».

Як повідомлялося раніше, перше місце посіло село Червоне Житомирської області, друге – село Яворів Івано-Франківської області, трете – село Ломачинці Чернівецької області. Також переможець конкурсу отримав унікальну можливість відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування в цій країні.

«Сьогодні ми побачили лише невелику частку того, наскільки натхненні, ідейні та вмілі можуть бути українці. Мінагрополітики приділяє сільському розвитку, кооперації, органічному сектору, підтримці малого виробника величезну увагу. Проте, я впевнена, що тільки спільними зусиллями міністерства, органів місцевого самоврядування, активних сільських громад, аграрного бізнесу, наших закордонних партнерів можна досягти визначних успіхів», – підкреслила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова на завершення заходу.

Довідково

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017», організаторами якого є онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), цьогоріч відбувся вдруге.

Конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

Для участі у конкурсі надійшло більш ніж 300 заявок, з яких обрано 20 півфіналістів.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua