Онлайн TV FM радіо FM пауза

Працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС вчасно отримують платню, котра найвища в області

29 вересня директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар зустрівся з представниками ініціативної групи та профспілковим комітетом станції і обговорив питання, що хвилюють працівників електростанції.

Під час діалогу директор та працівники обговорили низку питань та вирішили переважну більшість піднятих тем. Зокрема, директор сказав про те, що ДТЕК постійно аналізує рівень життя в Україні та регіонах, рівень заробітних плат, інші економічні показники та активно розглядає джерела та інструменти поліпшення фінансового стану робітників підприємств ДТЕК в рамках фінансових можливостей компанії.

ДТЕК працює за єдиними прозорими стандартами для всіх своїх підприємств.

«Незважаючи на борг ДП «Енергоринку» перед Бурштинською ТЕС за вже вироблену електроенергію у розмірі майже 1,5 млрд грн на станції немає жодного дня заборгованості з виплати зарплатні. Більше того, у квітні відбулось підвищення в середньому на 10,4%. І тепер середня заробітна плата на нашій ТЕС становить 8 926 гривень. Хочу також зазначити, що середньорічний тариф на вироблену електроенергію не покриває вартість вироблення електроенергії. Це стало основною причиною, що за підсумками минулого року наша станція отримала 840 млн. гривень чистого збитку. При цьому у нас не було навіть розмов про можливі затримки виплати заробітної плати», – повідомив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Нагадаємо, що за інформацією головного управління статистики Івано-Франківської області мешканці Бурштина заробляють найбільше в області. Такий високий показник є завдяки високим зарплатам на ДТЕК Бурштинській ТЕС. Середній розмір заробітної плати по Івано-Франківській області становить 4 285 грн, по Львівській обл – 4 644 грн, а на Бурштинській ТЕС – 8 926 грн. З 2013 по 2016 рік середня заробітна плата на станції зросла з 6 527 грн. до 8 926 грн. У той же час середня заробітна плата в промисловості України на сьогодні становить близько 5 972 грн, в металургії – 6 721 грн.

Наголошуємо, що керівництво ПАТ «ДТЕК Західенерго» і ДТЕК Бурштинської ТЕС завжди відкрите до конструктивного обговорення наявних питань, для чого пропонує проводити, у разі потреби, відповідні зустрічі та перемовини з працівниками ДТЕК Бурштинської ТЕС та профспілковим комітетом електростанції для прийняття спільних рішень, націлених на покращення ситуації в цілому.

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Всеволод Старухін. Чисельність працівників ДТЕК Енерго – 118 тисяч осіб.

У портфель активів ДТЕК Енерго до видобутку вугілля, теплової генерації і дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

ДТЕК стратегічний холдинг, що керує трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці й дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 118 тисяч осіб.

До портфеля активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці та дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Доведені запаси природного газу (С1, С2) на трьох родовищах становлять 26 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2015 році склав 38,3 млрд кВт∙год., із яких 634 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 45,1 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 28,7 млн тонн, видобуток природного газу — 1,3 млрд куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua