Онлайн TV FM радіо FM пауза

Бурштинська ТЕС підсилила надійність електрозабезпечення мешканців регіону

На ДТЕК Бурштинській ТЕС введено в роботу автотрансформатор зв’язку на зовнішньому розподільчому пристрої 110 кВ. Трансформатор підвищить надійність видачі електроенергії, котру генерує ДТЕК Бурштинська ТЕС, до користувачів у регіоні. Очікується що це суттєво підвищить надійність електропостачання споживачів Калуського, Галицького, Рогатинського, Тисменецького районів та частини м. Івано-Франківськ.  Загальна вартість усіх робіт, пов’язаних з відновленням роботи обладнання, становить близько 2 млн грн. Інвестиції у обладнання здійснила компанія ДТЕК, яка керує Бурштинською ТЕС з 2012 року.  Всього у підготовку Бурштинської ТЕС до зими 2014-2015 років ДТЕК спрямувала 270 млн грн.

 Старий трансформатор вийшов з ладу ще на початку 2014 року внаслідок зовнішньої причини – короткого замикання  в мережі 110 кВ.  Впродовж цього часу працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС разом із енергетиками Прикарпаттяобленерго та Івано-Франківських магістральних електромереж забезпечили постачання електрики мешканцям регіону транзитом від підстанції 220 кВ «Калуш». ДТЕК Бурштинська ТЕС доклала максимум зусиль для відновлення живлення даного енергетичного вузла. Характер пошкодження автотрансформатора вимагав тривалого ремонту в заводських умовах. Тому, для надійного проходження регіоном осінньо-зимового періоду 2014-2015 роках, фахівцями ДТЕК Бурштинської ТЕС проведено пошук аналогічного резервного автотрансформатора в мережах ОЕС України. За сприянням Івано-Франківської ОДА були проведені переговори та взято в оренду аналогічний автотрансформатор з підстанції «Карпатнафтохім» м. Калуш Івано-Франківської області. Усі затрати пов’язані з демонтажем, транспортуванням, монтажем, налагодженням та орендою, що становить майже 2 млн грн., взяв на себе ДТЕК.

«Щоб забезпечити українців електричною і тепловою енергією в зимовий сезон, фахівці електростанції провели всі необхідні ремонти загальностанційного обладнання, тепломереж, головного корпусу і приміщень, будівель та споруд, а також капітальні, середні та поточні ремонти енергоблоків. Вартість інвестицій у ці заходи в 2014 році становила 270 млн грн. Такожми робимо все можливе для забезпечення безаварійної роботи Бурштинської ТЕС, щоб працювати надійно і без втрат. Зараз всі ресурси ДТЕК спрямовані на підтримку роботи енергетичної системи України, яка працює на межі можливостей, щоб забезпечувати людей світлом і теплом», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Через дефіцит генеруючих потужностей в енергетичній системі України, безперебійна робота ДТЕК Бурштинської ТЕС вкрай важлива для України. Два блоки зараз постійно завантажені на об’єднану енергосистему України. Інші – працюють на Бурштинський енергоострів, забезпечуючи при цьому електроенергією повністю Закарпатську область, південну частину Львівської області та західну частину Івано-Франківської області, а це майже 3 мільйони населення.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua