Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатські спортсмени у складі Національної збірної тріумфували на чемпіонаті Європи з таеквон-до

Новини

До Івано-Франківська хлопці та дівчата привезли дві золоті, срібну та бронзову медалі. Змагання проходили з 17 по 22 квітня у польському місті Люблін. Участь у них взяли близько тисячі учасників найсильніших спортсменів Європи з 33-ьох країн.

Збірна команда України зайняла перше загальнокомандне місце здобувши 16 золотих, 11 срібних та 15 бронзових медалей.

Франківські спортсмени вибороли золоті, срібні та бронзові медалі. Вдруге здобула титул чемпіонки Європи у спарингу Лідія Приймак. Розповідає, що з дитинства мріяла виступати на змаганнях такого рівня та прославляти нашу державу перемогами.

Підтвердив титул чемпіона Європи й Денис Липовецький. Спортсмен провів 5 поєдинків і в кожному був сильнішим за суперника.

Дарія Томенчук стала срібною призеркою чемпіонату Європи з таеквон-до. Для спортсменки ці змагання стали дебютом в категорії серед юніорів. Зізнається, що було важко, утім результатом задоволена.

Нині спортсмени готуються до Кубка світу з таеквон-до, який відбудеться в Аргентині наприкінці жовтня. На цих змаганнях Івано-Франківськ представлятиме семеро таеквондистів.