Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатець став срібним призером чемпіонату Європи

175993931 3866131083468443 3476466728182066332 n - Прикарпатець став срібним призером чемпіонату Європи - rai.ua Новини

Студент факультету фізичного виховання та спорту ПНУ імені В. Стефаника, вихованець Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина Андрій Джелеп став віце-чемпіоном Європи зі спортивної боротьби.

Про це пише РАІ з посиланням на пресслужбу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У складі збірної України студент виступив на змаганнях серед чоловіків з вільної боротьби в категорії 61 кг. В чвертьфіналі Андрій Джелеп переміг призера світу азербайджанця Ахмеднабі Гварзатілова. У поєдинку за вихід у фінал технічно переборов багаторазового призера Європи, світу грузина Беку Ломтадзе.

У вирішальній сутичці Андрій Джелеп зустрівся з чемпіоном Європи U-23, переможцем індивідуального кубку світу Абасгаджи Магомедовим. У складному поєдинку спортсмен поступився супернику та став срібним призером чемпіонату Європи-2021.

Відзначимо, Андрій Джелеп – чемпіон України вільної боротьби (2021), віце-чемпіон Європи з вільної боротьби серед чоловіків ( 2021), майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи та світу серед кадетів, срібний призер чемпіонату Європи та світу серед юніорів.

176331576 3866130953468456 6034786174256852137 n - Прикарпатець став срібним призером чемпіонату Європи - rai.ua

Як повідомляло РАІ, на Калуській льодовій арені відбувся хокейний матч між командами «Білий Барс» з Білої Церкви та калуським «Легіоном».