Онлайн TV FM радіо FM пауза

Василь Тетеря представив нового керівника ДСНС України

Політика

27 лютого відповідно до рішення Кабінету Міністрів України тимчасове виконання обовʼязків Голови ДСНС покладено на Андрія Даника. Заступник Міністра внутрішніх справ України Василь Тетеря представив т.в.о. Голови Служби працівникам апарату ДСНС та керівникам територіальних підрозділів.

Про це йдеться на офіційній сторінці «Facebook» Офіційного представництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Кожен із нас наразі працює у вкрай складних умовах. Але з єдиною метою – заради Перемоги України. Від початку повномасштабного вторгнення на рятувальників покладено виконання надважливих завдань: порятунок людських життів, ліквідація наслідків обстрілів, розмінування територій, евакуація. Я дякую Володимиру Демчуку за професійну та скоординовану роботу за весь цей час і бажаю новопризначеному т.в.о Голови ДСНС працювати ефективно та результативно”, – зазначив заступник Міністра внутрішніх справ України.

Своєю чергою т.в.о. Голови ДСНС Андрій Даник запевнив, що кожен працівник Служби й надалі докладатиме максимум зусиль задля безпеки українців.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua