Онлайн TV FM радіо FM пауза

Поліцейські Косівщини зустрілись з ліцеїстами

Новини

Зустрічі з дітьми ювенальні поліцейські та співробітники сектору реагування патрульної поліції відбулися у Космацькому та Стопчатівському ліцеях. До спільних заходів були запрошені й батьки учнів. Ліцеїстам роз’яснили основи дорожньої грамоти, приділивши увагу питанням безпеки на дорогах і в побуті.

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

Правоохоронці приділяли увагу проблемним питанням велосипедистів, а також пояснювали важливість дотримання правил безпеки й необхідність використання пасивних засобів захисту. Йдеться про ремінь безпеки у салоні автомобіля та наколінники й шоломи при керуванні велосипедом.

Інспектори нагадали, у яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину дороги, а в яких – ні, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів та чому варто носити світловповертаючі елементи у темну пору доби.

Поліцейські наголосили на відповідальності за керування транспортним засобом без посвідчення водія та у стані алкогольного сп’яніння.

Дорослим інспектори зазначили, що за такі правопорушення передбачено, як кримінальна, так і адміністративна відповідальність. Перш ніж купувати дітям двоколісні транспортні засоби чи дозволяти їм сідати за кермо автомобілів, варто подумати про наслідки.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua