Онлайн TV FM радіо FM пауза

Показ мод фламенко після дворічної перерви повернувся до Іспанії. Відео

Новини

Пишні волани, квітчасті хустки й вогненні погляди іспанських красунь. У Севілью після двох років карантинних заборон повернулася мода фламенко. На подіум виходять моделі у вбраннях дизайнерського бренду Росіо Перальта.

Колекція поділяється на три частини. Перша присвячена фатальному образу Кармен. Дві інші – це романтичні спогади про іспанські колонії на Кубі й Філіппінах.

Моделі демонструють грайливі сукні в традиційний горошок, а також – з однотонної тканини. Особливість показу — виразні смугасті вбрання. Усі сукні доповнено яскравими хустками з довгою торочкою й вишивкою.

Модний показ «Ми любимо фламенко» цього року відзначає десятиліття. Захід триватиме тиждень. Беруть участь понад десять дизайнерських брендів.

Сектор моди фламенко потребує від держави грошової допомоги. Зараз він переживає фінансову кризу, спричинену жорсткими антиковідними заходами.

До пандемії ця індустрія приносила понад 600 мільйонів євро на рік і забезпечувала доходом тисячу сімей в Андалусії.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua