Онлайн TV FM радіо FM пауза

Недорогий та якісний ламінат для ідеального укладання

Реклама

Одним із універсальних та оптимальних видів підлогового покриття прийнято вважати ламінат. Він поєднує простоту та красивий зовнішній вигляд, надійність та довговічність. Не боїться багатьох несприятливих факторів та відрізняється широким вибором дизайнів. Перш ніж зробити зручний вибір необхідно врахувати особисті запити і в результаті зробити вигідну покупку.

Його базові властивості включають клас зносостійкості, товщину, а також захист від вологи або води. Оцінюючи ламінат, також необхідно вивчити варіанти підкладки, адже виробники пропонують кілька варіантів на вибір. Укладання не вимагає особливого досвіду та знань, але потрібно все зробити акуратно та максимально чітко.

Особливості ламінату та його укладання

Структура матеріалу включає основу у вигляді деревної плити, декоративний шар паперу та прозорий захисний шар. Він є витягнутими планками товщиною від 6 до 14 мм, шириною 20 см і довжиною від 1,2 до 1,7 метрів. Вартість такого матеріалу набагато нижча, якщо порівнювати з паркетною дошкою та іншими підлоговими покриттями.

Процедура укладання передбачає виконання наступних етапів:

1. Вирівнювання підлоги та при необхідності підготовка бетонної стяжки;

2. Укладання на основі пароізоляційної плівки;

3. Встановлення підкладки;

4. Складання ламінату плаваючим способом із зазорами від стін;

5. Встановлення плінтусів.

Матеріал універсальний та підходить як для комерції, так і для дому. Але такі матеріали відрізнятимуться класом зносостійкості.

Стилі ламінату

Правильний вибір зовнішнього вигляду дозволить створити приємну атмосферу у приміщенні. Серед пропозицій можна виділити такі варіанти:

  • класика (природні відтінки, елементи дерева, що гармонійно виглядають на підлозі, декоративні візерунки ідеально підкреслюють текстуру натуральної сировини);
  • кантрі (легке покриття з імітацією натурального дерева або каменю, поверхня має невелику структуру широкі дошки, при цьому кращими відтінками будуть пастельні кольори);
  • мінімалізм (простий гладкий ламінат у нейтральних або монохромних відтінках, декор мінімальний, а поверхня глянсова або матова);
  • скандинавський (підлога світлих відтінків з текстурою, форми прості та нейтральні);
  • прованс (теплові відтінки, поверхня доповнюється структурою, а в деяких випадках створюється ефект старого дерева).

Кожен із стилів має свої унікальні характеристики та особливості. Вибір покриття для підлоги завжди регламентований ще й зовнішнім виглядом, а не тільки технічними параметрами. Кожен із варіантів матеріалів відображає особистість людини, її переваги і навіть характер.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua