Онлайн TV FM радіо FM пауза

Субсидії по-новому: що потрібно знати про перепризначення. Відео

Новини

Правила отримання субсидії в 2021 році знову змінили. Це передбаченою постановою Кабінету Міністрів України №420. Вона вступила у дію з 1 травня.

Опалювальний сезон – закінчився, а разом із ним – дія субсидій на цей період. З 1 травня розпочалось перепризначення грошової допомоги, утім знову – за новими правилами. Тепер охочих отримати субсидії перевірятимуть ще ретельніше.

Станом на 30 квітня, у Івано-Франківській громаді субсидію отримують трохи більше 15 тисяч домогосподарств. Аби не втратити грошову допомогу, усі вони змушені заново писати заяви. Це передбачає постанова уряду №420. Такими змінами незадоволені і в департаменті соціальної політики Івано-Франківської міськради.

Документи на отримання субсидій прийматимуть з травня до вересня. Утім постанова відзначилась й іншими правилами та вимогами. На наступний термін житлова субсидія буде призначатися лише в готівковій формі

Також тепер при призначенні субсидій враховуватимуть доходи від депозитів та дивіденди від цінних паперів. Звертатимуть увагу на дорогі одноразові покупки, придбання іноземної валюти, дорогоцінних металів, наявність депозитів і навіть на поїздки за кордон.

Разом із новими правилами для отримання субсидії повинні бути виконані і попередні вимоги. До прикладу площа квартири – не більше 130 квадратних метрів, автомобіль, випущений не менш ніж 5 років тому.

Крім того, уряд скасував комісії, які ухвалювали рішення щодо нарахування субсидій в окремих випадках.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
3
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua