Онлайн TV FM радіо FM пауза

Національна поліції України провела зустріч з правоохронцями Польщі

Новини

Представники Національної поліції України провели зустріч з правоохронцями Польщі щодо двостороннього співробітництва. Обговорили спільні пріоритети – протидія нелегальному обігу зброї та наркотиків, боротьба з торгівлею людьми, розшук людей і розслідування воєнних злочинів росії.

Сторони представляли заступник Голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції Андрій Нєбитов і начальник Кримінального бюро Головного управління Національної поліції Польської Республіки Міхал Бялєцькі.

Міхал Бялєцькі повідомив, що польська поліція зацікавлена у продовженні співробітництва, а також обміні досвідом з українськими колегами:

«Ми залучені до спільної слідчої групи, яка здійснює розслідування воєнних злочинів рф, а також до інших проєктів, зокрема минулого року проводили навчання для українських правоохоронців з використання сканерів для фіксації місця злочину»,- зазначив глава польської делегації.

Андрій Нєбитов наголосив, що в умовах війни й масової міграції громадян Україна сприяє безпеці в Європі. Так, за два роки повномасштабного вторгнення рф не допущено жодного випадку потрапляння до країн ЄС нелегальної зброї. 

«Розгалужена мережа блокпостів допомагає вчасно виявляти зброю, яка може переміщуватись з районів бойових дій до західних областей. Докладаємо максимум зусиль, аби ця зброя й надалі не потрапила за межі України»,- підкреслив заступник Голови Нацполіції.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua