Повербанк водночас заряджає понад десяток гаджетів. А також з легкістю заводить автомобіль. Створити таке струмосховище хлопців надихнув друг військовий, який розповів, що на фронті зовсім немає електроенергії. Розробивши прототип, франківці одразу відправили його на тестування військовим. Отримавши від них позитивну оцінку, винахідники взялись до виробництва.
За два місяці виробництва, зазначає Артур Шкрібляк, їхні «станції» набули чимало змін. Удосконаленню немає меж, переконані франківці, тому й далі невтомно працюють у цьому напрямку. З покращеними характеристиками енергобанка зросла й у вазі. Нині вона становить 11,5 кілограмів.
Для 10-ти бійців. однієї станції в середньому вистачає на 4 дні інтенсивного навантаження. І дві доби від неї працює старлінк. А ще їх струмосховище набрало популярності серед артилеристів.
Загалом, із кожним користувачем повербанку, кажуть його засновники, стараються тримати зв’язок. Та підсумовують, що від бійців отримують більше порад, аніж зауважень.
Аналоги таких повербанків, зазначає Артур є як закордоном, так і в Україні. Проте вони мають певні відмінності. В подальшому ці станції використовуватимуться й для цивільних потреб. Ба більше, уже є конкретні запити щодо великих промислових упсів.
За місяць інтенсивної роботи, на передову відправлено уже майже сотню таких приладів. Наразі винахідники мають від військових ще 500 офіційних запитів. Та для швидкого виробництва такої кількості електросховищ, кажуть, не вистачає коштів на комплектуючі матеріали.