Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Прикарпатті активізувався колорадський жук

Новини

У Галицькому та Тлумацькому районах на ранніх посадках картоплі та помідорів спостерігається відродження личинок колорадського жука та пошкодження ними рослин.

Про це пише РАІ з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Для недопущення масового пошкодження картоплі рекомендуємо обстежити посадки культури і за наявності личинок І-ІІ віку (при чисельності 10-20 екз. на рослину за 8-10% заселених рослин) провести обробки інсектицидами та біопрепаратами відповідно до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

У приватному секторі використовують препарати, дозволені для роздрібного продажу населенню, згідно «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». Для профілактики резистентності фітофагів проводять почергові обробки одним із інсектицидів з різними діючими речовинами.

При роботі з пестицидами необхідно дотримуватись регламентів застосування препаратів, правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

Як повідомляло РАІ, в Івано-Франківську триває підготовка до Зелених свят. Так, комунальники вже прибирають на кладовищах. Планують у громаді і урочисті заходи.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
1
+1
1
+1
0
rai.ua