Онлайн TV FM радіо FM пауза

Мінцифра запускає офлайн-пункти команди підтримки “Дії” по всій країні

Новини

Цього тижня Мінцифра починає відкривати офлайн-пункти “Дії” в регіонах, де служба підтримки допомагатиме українцям із генеруванням COVID-сертифікатів.

Як інформує пресофіс Міністерства цифрової трансформації, про це під час інспекції одного з пунктів допомоги в Києві заявив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

“Ми запустили п’ять пунктів у Києві в пунктах вакцинації минулого тижня. Серед яких залізничний вокзал і аеропорт. Ми побачили, що дуже багато людей підходять та питають, як скористуватися не тільки сертифікатами, а ще й тією чи іншою послугою. Ми розуміємо зараз, що потрібно допомагати людям по всій країні”, — зазначив Федоров.

Так, до кінця цього тижня у 20 областях України відкриються понад 100 пунктів допомоги. Ціль Мінцифри — відкрити такі пункти у масових центрах вакцинації в кожній області. Федоров зазначив, що з відкриттям офлайн-пунктів допомагає місцева влада та волонтери.

У Мінцифри зазначають, що в офлайн-пунктах можна проконсультуватися з таких питань:

  • дізнатися про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;
  • подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку “Дія”;
  • які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема виникла в лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);
  • визначити помилку генерування сертифіката;
  • що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з 6 місяців до 365 днів.

На сьогодні в “Дії” згенеровано понад 8 млн СOVID-сертифікатів і їхня кількість зростає щодня. За словами Федорова, команда Мінцифри зараз працює над впровадженням алгоритмів, які допоможуть автоматично виправляти помилки лікарів в електронній системі охорони здоровʼя.

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua