Індійські медики дійшли до висновку, що взимку можна собі дозволити максимум дві чашки кави на день. Кава змушує організм доволі швидко позбуватись рідини, а це впливає на роботу нирок, які починають посилено працювати.
Зважаючи на те, що взимку людське тіло страждає від браку сонця, надмірної кількості смаколиків та зменшення фізичних навантажень, таки ефект від кави може погіршити загальний стан здоров’я. Особливо варто бути обачними тим, у кого є проблеми з сечостатевою системою, пише РАІ з посиланням на Радіо Максимум.
“Напій належить до діуретиків – це речовини, які змушують організм виробляти більше сечі, аніж зазвичай, і кофеїн збільшує приток крові до нирок, змушуючи їх виділяти більше води”, – пояснюють фахівці.
Тому індійські медики рекомендують не вживати на день більше як 2 горня кави, а також не забувати про звичайну теплу воду і чай.

