Онлайн TV FM радіо FM пауза

Ліцеїсти Коломийського ліцею №3 плели маскувальні сітки на фронт. Відео

Новини

Ветеран – діти – солдат!”, – з таким гаслом для школярів ліцею №3 в місті Коломия завітали представники  ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” в Івано-Франківській області. Цього разу вони допомагали організувати процес по плетінню маскува льних сіток. Провели акцію напередодні святкування Дня Гідності та Свободи.

У коридорах ліцею гамірно. І це зовсім не перерва. Тут учні разом із “Братами по зброї” плетуть маскувальні сітки. Кажуть, що розуміють, що воїнам на передовій вони дуже потрібні.

Заступниця директора ліцею із виховної роботи Ольга Калин зізнається, що вже давно мріяла провести таку акцію. Тож, звернулася до громадської організації “Res_Publica. Брати по зброї”. Школярі підтримали почин вчительки.

Директорка навчального закладу Любов Бежук тішиться, що акція проходить в переддень Дня Гідності  та Свободи. А ще розповіла, що разом із учнями ініціюють і інші такі благодійні заходи.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua