Онлайн TV FM радіо FM пауза

Німеччина виграла чемпіонат Європи з футболу

У фіналі юне покоління Бундестіму перемогло португальців з рахунком 1:0. Збірна Німеччини – переможець чемпіонату Європи серед гравців до 19 років. У фіналі юне покоління Бундестіму перемогло ровесників з Португалії з рахунком 1:0. Перший тайм пройшов за переваги німців. А за шість хвилин до перерви чемпіонський гол забив Хані Мухтар. З правого флангу Штендера прострілив на дальню стійку, а Мухтар коліном переправив м’яч у сітку. У другій половині зустрічі команди грали у відкритий атакувальний футбол. Однак голів більше не було. Португальці повинні були зрівнювати рахунок на 68-й хвилині. Андре Сілва не влучив у ціль з кількох метрів. Наприкінці гри німці змарнували кілька гольових моментів, але рахунок і так їх влаштовував.

Нагадаємо, що збірна України посіла третє місце у групі В, кваліфікувавшись на чемпіонат світу-2015.