Онлайн TV FM радіо FM пауза

У мешканця Прикарпаття вилучили понад 1300 набоїв та зброю

Кримінал

Набої різного калібру та вогнепальну зброю вилучили у мешканця Прикарпаття. Частину заборонених предметів чоловік переносив із собою, іншу частину він зберігав за місцем мешкання. Правоохоронці встановлюють канал надходження та мету зберігання заборонених предметів. За скоєне фігуранту може загрожувати до семи років ув’язнення.

Подія мала місце 11 лютого в одному із населених пунктів Косівської тергромади. Під час відпрацювання території співробітники Косівської поліції спільно з представниками українського товариства мисливців і рибалок для перевірки документів зупинили перехожого чоловіка.

В ході поверхневого огляду у мешканця Косова виявили ряд заборонених предметів. Прикарпатець при собі мав предмет, схожий на малокаліберну гвинтівку з набоями та тепловізор. В подальшому правоохоронці провели огляд житлових приміщень у господарстві за місцем проживання чоловіка. Там вилучено: комплектуючі деталі та предмети до вогнепальної зброї; предмети, схожі на пістолет-револьвер та мисливську рушницю, понад 1300 набої різного калібру, полімерні пакети з речовиною, схожою на порох.

Все це правопорушник зберігав без передбаченого законом дозволу. Вилучені небезпечні заборонені предмети направлено на експертне дослідження.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua