Онлайн TV FM радіо FM пауза

Аферисти виманюють гроші у прикарпатців під виглядом надання державних виплат

Кримінал

Аферисти в мережі за допомогою фішингових посилань вимагають гроші під виглядом надання державних виплат. Громадяни вказують конфіденційні дані на підозрілих ресурсах створених шахраями. Після чого шахраї привласнюються гроші потерпілих.

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

За допомогою до коломийських поліцейських звернулась місцева мешканка. Відомо, що заявниця в мобільному додатку побачила повідомлення по факту отримання матеріальної допомоги від держави. Потерпіла перейшла за посиланням, де надала свій мобільний номер.

Опісля, до жінки зателефонував нібито банкіківський працівник та в ході розмови аферист вказав, що для нарахування коштів необхідно підтвердити вхід до особистого банківського кабінету. Заявниця виконала всі вказівки, відтак з рахунку пройдисвіти списали 15 тисяч гривень.

Поліція закликає громадян бути пильними та радить:

– отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел;

– уважно перевіряти URL-адресу сайту, один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фішинговий ресурс

;- не переходьте за сумнівними посиланнями та не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах;

– якщо ж фінансову інформацію розголошено, негайно зверніться до банку та заблокуйте платіжну картку;

– не повідомляйте нікому свої персональні та банківські дані;

– у разі підозри шахрайських дій в Інтернеті – звертатись до найближчого відділу поліції або ж повідомте кіберполіцію на електронну пошту: [email protected]

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua