Онлайн TV FM радіо FM пауза

Кішки пройшли подіумом на Тижні моди в Лондоні. Відео

Новини

У розпал Тижня моди в Лондоні подіумами ходять не тільки люди, а й тварини. У британській столиці влаштували показ для кішок. Мейн-кун — найбільша порода домашньої кішки. Один із них зайняв місце в першому ряду біля подіуму, щоб спостерігати за показом своїх побратимів.

Найбільш доглянуті та розніжені кішки Великої Британії — на центральному місці на заході під назвою Catstravaganza. Він проходить у виставковому центрі в Лондоні.

Захід відвідало більш як 6000 любителів кішок. Власники несуть своїх вихованців подіумом на очах у сотень любителів тварин. А кішки, здається, насолоджуються увагою.

«Так, очевидно, зараз триває Тиждень моди в Лондоні. А ми тут маємо власний подіум, і, вибачте, але наші моделі набагато симпатичніші, ніж деякі з їхніх моделей», – розповідає засновник Loving Cats Worldwide Стівен Месерв.

Стівен Месерв створив організацію Loving Cats Worldwide, щоби привернути увагу до кішок. На його думку, подіуми надто довго займали собаки.

«Ми бачимо, що власників кішок стає більше, особливо в містах. Догляд за кішкою потребує набагато менше зусиль. З ними не треба гуляти, вони переважно гуляють самі», – зазначає Стівен Месерв.

Однією із зірок показу став перський кіт із кличкою Містер Бамбл. Йому 18 місяців. Його господиня каже, що багато дбає, щоб його шерсть мала бездоганний вигляд.

«Досить доброзичливий маленький хлопець, дуже спокійний. Удома він обожнює притискатися й обійматися, доглядає себе, любить ванну», – мовить Ангарад Флоренс Іствуд, власниця Містера Бамбла.

Ще одна порода — канадський сфінкс. Це Маус, йому майже два роки. Він лагідний і трохи грайливий.

«Оскільки вони не мають шерсті, їм потрібні люди. Вони весь час хочуть бути з людьми», – наголошує Кара Голлсворт, власниця Мауса.

Ще одна рідкісна порода на виставці — лікой, або кіт-перевертень. Це результат природної мутації в ДНК, унаслідок чого ці коти втрачають частину шерстяного покриву, а морда стає схожою на перевертня.

«Вони як перевертні. Вони народжуються повністю вкритими шерстю, дуже пухнастими маленькими кошенятами. Та за 5–7 днів починають линяти й утрачають дитячу шерсть», – каже Первіз Александер, власниця Сері.

Такі покази також проводять в інших країнах, зокрема в Японії, Канаді, Колумбії та США.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua