Онлайн TV FM радіо FM пауза

Карпатський нацпарк не відкрив маршрути на Говерлу і Піп Іван через лавинну небезпеку

Новини

Карпатський національний природний парк (НПП) відкрив усі маршрути, крім сходження на Говерлу та Піп Іван з огляду на лавинну небезпеку.

Про це Укрінформу повідомили в Карпатському НПП.

«Усі маршрути, крім сходження на Говерлу і Піп Іван, у нас відкрились. Поки там небезпечно через сходження лавин. На схилах ще лежить сніг. Зима цього року затягнулась», – зазначили в нацпарку.

Тут зауважили, що мандрівки на ці вершини відкриють, коли зійде сніг. Водночас з 1 травня Карпатський НПП пропонує туристам  піднятися на гори Маковицю та Хом’як. Ще раніше запрацювали маршрути «Стежка Довбуша», до водоспадів Гук і Дівочі сльози. Цілий рік можна відвідати і вольєрне господарство в Яремче.

У Карпатському НПП застерігають, що легковим транспортом дістатися водоспаду «Гук» поки не можливо. Торік стихія пошкодила там дорогу, і наразі її не відновили. Втім, цей маршрут – пішохідний. Тому він працює для туристів, які полюбляють мандрувати без транспорту.

Як повідомляло РАІ, триває підготовка до першої української експедиції усіма Карпатами. Франківські мандрівники назвали її «Арка Карпат» і проходитимуть через чотири країни: від Румунії до Словаччини.

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
rai.ua