Працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини ознайомили учнів молодших класів одного із місцевих ліцеїв з специфікою роботи поліцейських.
Поліцейські щодня відвідують навчальні заклади міста та організовують для школярів пізнавальні лекції. Цікаві зустрічі – частина повсякденної роботи ювенальних поліцейських, які допомагають побудувати довірливі, дружні стосунки з підростаючим поколінням та покращити правову обізнаність дітей. Про це повідомила Поліція Івано-Франківської області.
![](https://rai.ua/wp-content/uploads/2024/02/417433657_395653406442228_257735365090320377_n-1401x1080.jpg)
Під час зустрічі правоохоронці розповіли юним школярам основні правила дорожнього руху, пояснили як безпечно переходити дорогу, наголосили про необхідність використання світлоповертаючих елементів на одязі у темну пору доби. Також розповіли про «булінг» та пояснили як не стати жертвою цькувань.
Діти активно брали участь в обговоренні. А наприкінці уроку кожен мав можливість приміряти поліцейське спорядження. Всі учасники отримали заохочувальні призи – світлоповертаючі жилети, флікери та кульки.
![](https://rai.ua/wp-content/uploads/2024/02/417523459_395656389775263_2040513298012283594_n-1442x1080.jpg)
Такі уроки прикарпатські поліцейські проводитимуть й надалі у всіх навчальних закладах області. Адже безпека дітей повсякчас в пріоритеті.