Онлайн TV FM радіо FM пауза

ГУР МОУ інформує про спільний проєкт з Фондом «Повернись живим»

Новини

Головне управління розвідки Міністерства оборони України та Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» реалізували черговий спільний проєкт, загальною вартістю 40 мільйонів гривень.

Про це повідомили в пресслужбі ГУР.

“У жовтні благодійники придбали та передали ГУР МОУ обладнання, здатне знизити наступальний потенціал росії, але не розкривали деталей спільного проєкту”, – йдеться в повідомленні.

“З огляду на секретність, ми не можемо розкрити деталей цієї співпраці, але її результати точно відобразяться на полі бою. За нашими підрахунками, лише за жовтень проєкт, який ми між собою називаємо “Black box”, завдав Росії збитків на мільйони доларів. Спільно з благодійниками та усіма небайдужими українцями ми й надалі будемо впливати на бойову спроможність ворога”, — пояснив начальник ГУР генерал-майор Кирило Буданов.

“Нагадаємо, «Black box» — не єдиний спільний проект Головного управління розвідки та Фонду «Повернись живим». Зокрема, влітку благодійники передали ГУР комплекс Bayraktar TB2, загальною вартістю 16 502 450 доларів. Комплекс, серед іншого, складається з трьох ударних безпілотників, системи повітряного зв’язку та мобільного комплексу наземного управління”, – додає ГУР.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua