Онлайн TV FM радіо FM пауза

Франківці вийшли на протест проти забудови дачного кооперативу. Відео

Новини

“Руки геть від садів” та “Захистимо садове товариство” – з такими гаслами івано-франківці вийшли на протест під адмінбудівлю проти забудови дачного кооперативу “Бистриця Надвірнянська”.
Кажуть, забудовник захоплює землю садового товариства. Ба більше, вже встановив огорожу з боку вулиці Івасюка без дозвільних документів.

Аби захистити свої ділянки від недобросовісних забудовників, садоводи готові не лише протестувати під адмінбудівлею, а й перекривати дороги.

Крім того, активісти звернулись у поліцію та муніципальну службу. Останні склали акт. Кажуть, встановлена огорожа не відповідає естетичним вимогам. У міській раді пояснюють ця земельна ділянка справді призначена для ведення садівництва. Згідно генплану міста, її можливо перевести під індивідуальну садибну забудову. Але не багатоповерхівку.

Представники садового товариства попросили чиновників запровадити мораторій на будівництво багатоповерхівок на цій території. Заступник міського голови Микола Вітенко запевнив протестувальників, що забудовнику дали два дні, аби демонтувати огорожу.

А яка ваша реакція?
+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua