Онлайн TV FM радіо FM пауза

Франківець пробіг єдиний у світі трансконтинентальний марафон. Відео

Новини

З Європи в Азію й назад: франківець Денис Бондарчук-Грита пробіг єдиний у світі трансконтинентальний марафон. Цей Стамбульський забіг цьогоріч відбувся уже 43-й раз.

3 години 15 хвилин: за це цей час спортсмен-любитель Денис Бондарчук-Грита   фінішував на єдиному у світі трансконтинентальному марафоні. Традиційно його проводять у Стамбулі. А цьогорічний 43-й став для франківця дебютним. Свою першу  дистанцію у 42 кілометри, каже  чоловік, вирішив пробігти саме на Стамбульському марафоні,  адже тут дуже  незвичний маршрут.

Готуючись до омріяного забігу, Денис наполегливо  тренувався впродовж 7-ми місяців. Й  різні силові та бігові вправи виконував буквально шість днів на тиждень.  Тренував франківця майстер спорту України з легкої атлетики Володимир Юрчук. Каже, такого хорошого результату від свого підопічного не очікував.

Перші три кілометри, каже бігун, далися дуже важко. Проте, констатує – попереду на нього чекало ще чимало складних моментів. Пробігши останні метри свого першого марафону, зізнається франківець, був дуже щасливим. А тому зовсім не стримував емоцій.

А яка ваша реакція?
+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua