Онлайн TV FM радіо FM пауза

Дві лікарки-поетеси влаштували творчу зустріч у Калуші

Новини

Дві калуські лікарки, Тетяна Ждан і Олександра Митровцій, влаштували творчу зустріч «Душа не може жити без тепла».

Зустріч відбулася у Калуська центральна бібліотека імені Тараса Шевченка у неділю, 9 червня, повідомляє Калуська міська рада.

Калушанка Тетяна Ждан виросла у сім’ї лікарів і перейняла професію батьків. Працює лікарем-невропатологом в Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Минулого року Тетяна посіла перше місце у конкурсі авторської поезії «Тобі, мій Калуше!». Друкувалась у збірці «Серця білих янголів», яка вийшла у 2020 році в Івано-Франківську.

Олександра Митровцій народилася та виросла у Підмихайлі. Сьогодні вона – лікар-отоларинголог у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Дипломантка різноманітних конкурсів та фестивалів. У 2001 році вийшла збірка поезій «Дотик крила». Також пише ліричну прозу, оповідання, музику до своїх віршів.

«Знаю їх, як чудових спеціалістів-медиків. А сьогодні була вражена їх поетичним талантом! Поезії, які викликали сльози, пісні, які торкали душу. Дякую за пережиті емоції. Творчих злетів, і з нетерпінням чекатиму нових зустрічей!», – зазначила застуниця міського голови Калуша Наталія Кінаш.

На зустрічі організували збір коштів на допомогу нашим захисникам. Вдалося зібрати 20 тис. гривень і 50 доларів США. Гроші передадуть волонтерові Сергію Демчуку на закупівлю дронів для підрозділу розвідки 8 батальйону 10 бригади «Едельвейс».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua