Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську шукають танцівників для участі у відомому мюзиклі. Відео

Новини

До Івано-Франківська завітали топові англійські хореографи, аби відібрати найкращих танцівників для участі у відомому мюзиклі “Матильда”.

Із Британії до Івано-Франківська. І усе для того, аби тут відшукати талановитих танцівників й поставити уривок з відомого мюзиклу «Матильда».  Це історія про дівчинку із особливими здібностями.

В Івано-Франківську проведуть кастинг та відберуть 19 кращих юних танцівників. Президент Всесвітньої танцювальної організації Dance World Cup Джон Грімшоу запевняє, це унікальна можливість для українських талантів заявити про себе світу.

“В Україні зазвичай або займаються суто вокалом, або хореографією, або драматичним мистецтвом. І це для дітей шанс зуміти навчитись все поєднувати. Це абсолютно новий жанр для України. І це не тільки шанс навчитись, але й шанс себе показати. Коли вони поїдуть в Сан-Себастіан в Іспанію – їх будуть оцінювати кращі діячі мистецтв світу. І цілком можливо, що якась дитина припаде до душі судді, він може зв’язатись з цією дитиною і запросити до навчання чи до роботи в театрі”, – розповів Грімшоу.

Ймовірно, роль Матильди зіграє 17-річна танцівниця Соломія Ткачівська. Цьогоріч талановита франківка виборола світову першість з сучасного танцю на чемпіонаті Dance World Cup, який проходив у Великобританії. Каже, мюзикл – це зовсім новий досвід. Утім, вірить, що все вдасться.

Відомий український хореограф Влад Яма каже, участь у цьому мюзиклі це шанс отримати знання від кращих педагогів світу. І його не можна проґавити.

Першими уривок з мюзиклу побачать жителі та гості Івано-Франківська. Прем’єра відбудеться на початку травня 2022 року на Вічевому майдані. І стане подарунком до Дня міста.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua