Онлайн TV FM радіо FM пауза

25 прикарпатців стали переможцями грантової програми «Власна справа»

Новини

Загалом ухвалено 392 позитивні рішення, відтак заявники отримають державні гранти на загальну суму 93 млн грн на започаткування чи розвиток власної справи. 25 прикарпатців також увійшли до цієї кількості та отримають мікрогрант, щоб започаткувати бізнес.

Варто зазначити, що від початку року переможцями урядової програми «Власна справа» вже стали 4 115 українці, з них 343 – з Івано-Франківщини, в тому числі 15 з числа ВПО.

У рамках «Власної справи» українці можуть отримати мікрогрант до 250 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу. За умовами програми державні кошти можна спрямувати на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів чи оренду приміщення.

Отримати мікрогрант може підприємець з досвідом або ж людина, яка тільки збирається започаткувати власну справу. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць (залежно від суми гранту).

Грантова програма «Власна справа» – компонент урядового проєкту єРобота та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua