Онлайн TV FM радіо FM пауза

Які ліки мають бути в автомобільній аптечці

ліки в аптечці Реклама

Наявність аптечки в автомобілі обумовлена не тільки правилами дорожнього руху, а й міркуваннями безпеки. Під час поїздки ніхто не очікує, що трапиться аварія, але ситуації бувають різні. І якщо дорожня пригода вже сталася, автоаптечка допоможе надати постраждалим першу допомогу, яка часом є вирішальною для збереження життя та здоров’я. У каталозі інтернет-магазину AutoBaza представлено різні набори медикаментів, склад яких регламентовано правилами. У статті ми розповімо про те, які ліки мають бути в наборі в обов’язковому порядку.

Види автоаптечок

Розрізняють два види комплектів, які використовуються для надання першої медичної допомоги:

  1. Аварійна. Вона розроблена спеціально для випадків, коли сталася нештатна ситуація на дорозі і необхідно надати долікарську допомогу постраждалим. Основний обсяг займають медикаменти та засоби, що дозволяють зупинити кровотечу. До них належать: джгути, нестерильні та стерильні бинти, стерильні серветки, серветки з просоченням знезаражувальними розчинами, еластичні бинти, ножиці, шпильки. Водій також може доукомплектувати аптечку спеціалізованими наборами для зупинки кровотеч, які продаються в аптеках у готовому вигляді.
  2. Експлуатаційна. Цей комплект відрізняється за складом, оскільки призначений для полегшення стану потерпілого при травмах, опіках, а також у ситуаціях, коли необхідно провести реанімаційні заходи. До набору входять: гелеві пов’язки для накладання на опіки, плівка або клапан для проведення інтубації, перев’язувальні матеріали, термопростирадло, медичні рукавички, вата, лейкопластир, шпильки.

Якщо водій приймає будь-які медикаменти, він просто додає їх до стандартного комплекту. Це також стосується тонометра, термометра, антибіотиків, протизапальних препаратів.

aptechka png - Які ліки мають бути в автомобільній аптечці - rai.ua

Як правильно зберігати аптечку

Багато медикаментів потребують певних умов зберігання. Тому аптечку слід розташовувати в багажнику або в салоні так, щоб вона була максимально захищена від термічних впливів. Водночас ліки мають бути у швидкому доступі, щоб у разі виникнення аварійної ситуації її можна було швидко знайти й використати.

Медикаменти упаковують в м’які чохли або пластикові коробки. Набори в м’якому чохлі легше розмістити для зберігання, але під час аварії його вміст частіше пошкоджується. Пластиковий бокс краще забезпечує збереження ліків, але його розміщення в бардачку буває проблематичним.

Під час купівлі автоаптечки слід уважно перевіряти терміни придатності медикаментів і стежити за цим надалі.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua