Онлайн TV FM радіо FM пауза

Співак Юлік розкриває ТікТок новим синглом «Не тікай»

Музичні новинки

В останній літній місяць співак вирішив презентувати пісню «Не втікай», яка вже сподобалась тисячам українців, які чули її на благодійних концертах.

«Не тікай» – літній сингл, який має на меті вкотре нагадати усім, що важливо цінувати один одного. Саме цей сингл став продовженням міні-альбому артиста, в який увійшли пісні «Просто обійняти» та «Пригорну».

«Мені важливо, щоб кожен хто почує цей трек включив максимально свою пам’ять та згадав про ті круті моменти, які він(вона) прожили раніше. Хочеться аби пари, сім’ї ніколи не розлучались а навпаки мали нове дихання і жили у щасті та мирі весь час. Ця пісня підійде для яскравих спогадів і дасть сигнал новим крутим відносинам», – коментує Юлік

Написав пісню Юлік у співпраці із аранжувальником та автором пісень Богданом Нестром, який відомий співрацями із Олею Ццибульською, Джамалою, Дзідзьо та іншими. Хлопці створили композицію за три години сидячи у студії.

«Ми вже на фінішній прямій до перемоги нашої країни. Тішусь, коли хлопці з передової надсилають свої відео під мої пісні. Пісенний фронт в дії, кожен працює задля перемоги. І такі пісні, веселого характеру, також потрібні аби хоча б на три хвилини змінити картинку у голові», – додає співак.

Окрім того, раніше артист запустив звук пісні у тік-ток, який стрімголов почали підтримувати та поширювати шанувальники Юліка. 

Cингл Юлік «Не втікай» доступний на цифрових майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua