Онлайн TV FM радіо FM пауза

Pop-dance співачка POLOSKOVA випустила пісню – мотивацію «Інша»

Музичні новинки

Присвячена для всіх українців, котрим доводиться все починати з нуля. Основний меседж – ніколи не здавайся, не дозволяй себе зламати та зупинити, навіть якщо знову і знову доводиться підніматися і починати все з нуля.

Від першого дебютного релізу «Немає зв’язку» співачці вдалося виконати поставлені цілі та місії – привернути увагу до людей з особливостями слуху та мови. POLOSKOVA стала запрошеною спікеркою Unicef проекту upshift, що спрямований на підтримку таких особливих людей, програма запроваджує курси вивчення жестової мови з метою адаптації суспільства та світу до сприйняття людей з особливостями.

Саме це було нашою метою на початку проекту. Вже сьогодні ми можемо спостерігати як вперше в історії національного відбору Євробачення відбувається трансляція жестовою мовою.

15 лютого POLOSKOVA презентує свою третю пісню та кліп «Інша», це продовження концептуального mini EP співачки, пісня-мотиватор для кожного, хто втратив частину свого життя і почав його будувати з початку.

На пісню «Інша» відзнято кліп, що відображає дійсність багатьох українців яким довелося покинути свої домівки, це той день коли ми всі приймали рішення залишитися вдома чи поїхати.

«Інша» була написана з власної історії, так як співачка була змушена покинути свою квартиру, в яку влучив снаряд у Миколаєві ще в перші тижні повномасштабної війни. Оля до останнього не могла наважилась виїхати, але обставини не лишали вибору. Тому це історія власного болю та переживань, історія яку ми всі відчули але яка не зламала нас.

Крім того POLOSKOVA разом з відомим українським брендом одягу BOORIVAвипустили колекцію стильних лімітованих принтованих топів для дівчат «Інша», які ви можете придбати в магазинах бренду та допомогти нашій місії.

Посилання на перегляд кліпу: https://youtu.be/O5jSoI97nbA
Link треку: https://bfan.link/insha
Соцмережі артиста:
Instagram: https://instagram.com/poloskova_olya?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@poloskova_singer?_t=8hGxYHMkJ7q&_r=1

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua