Онлайн TV FM радіо FM пауза

DARIMAR випустила дебютний трек «Про мене»

Музичні новинки

Співачка у пісні намагається розкрити себе та зрозуміти сама, хто вона є із усіма таємницями, які навіть сама про себе не знала. Трек був написаний буквально за 10 хвилин у досить важкий період артистки – період розлучення та самотності, який застав її у чужій країні.

Занурившись дуже глибоко всередину, вона відкриває у собі світло та вогонь, який горить і хоче показати його світові та майбутньому абстрактному герою. Цікава манера виконання та мелодія додають ще більшого магнетизму та магічності цій пісні. 

«Цей трек має для мене дуже глибокий зміст. Я впевнена, що так каже кожен артист, кожен автор, що написав пісню. Але це насправді так. Ця пісня була написана в тяжкий для мене момент, після пʼяти років перерви, коли мені нічого не писалось та не приходило в голову», – каже співачка DARIMAR.

«Нею я хотіла докричатись до людей та дати зрозуміти, що навіть у дуже важких ситуаціях нічого ще не скінчено, та все тільки починається, потрібно тільки вміти розпалити ті іскри всередині себе та зрозуміти, хто ти є», – розповіла співачка DARIMAR.

«Про мене» на цифрових майданчиках : https://bfan.link/about-me-4

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua