Онлайн TV FM радіо FM пауза

ANGELA — «Холодне місто»: новий кліп для тих хто хоче почати нове життя

Музичні новинки

Співачка ANGELA у кліпі «Холодне місто» розкриває таємницю, як почати нове життя, залишити біль та невдачі минулого.

ANGELA привертає увагу своїх прихильників новим відео “Холодне місто”, яке обіцяє занурити глядачів у містичну атмосферу та подарувати незабутні емоції.

«Тиждень потужної роботи, щоб якомога краще передати настрій та емоції пісні.Ми з командою тиждень знімали матеріал, це була важка робота. Працювали майже цілодобово, результат того вартий, але вийшла надзвичайно красива історія! Як на мене, моїм слухачам вона має сподобатися. Це була надзвичайна подорож для мене та всієї моєї команди. Ми намагалися створити щось особливе, щоб кожен зміг відчувати магію та емоційну глибину відеокліпу. Він обіцяє бути найбільш масштабним у моїй кар’єрі», – заявила ANGELA.

Кліп “Холодне місто” – це історія дівчини, що залишилась одна в яскравому, але холодному місті. Вона хвилюється та проживає розлуку, відпускає свої почуття. На екрані ми бачимо перевтілення від суму і розпачу до веселощів та танців.

«Треба відпускати тих, хто не тримає. Не «хапайтеся» за минуле, яке лише зв’язує руки, робить боляче та не дає рухатися вперед. Я хочу передати своїй аудиторії послання, що найцінніше для кожного з нас – це те, що ми є самі у себе. А кохання завжди приходить, несподівано кохання не треба шукати», – пояснила зірка.

Кліп «Холодне місто» обіцяє потрапити в топи цього року та стати одним з найвизначніших відео, зайнявши особливе місце в серцях прихильників.

Переглянути історію від Angela “Холодне місто” можна на YouTube.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua